Kaynaklı İmalat

Silindir Büküm

Sac plakalar 20mm. kalınlığa kadar maksimum 2000 mm. Boyunda  istenilen çapta ve tolerans değerlerinde hassas bir şekilde silindir kıvrılmaktadır.

Sac kıvırma ünitemizde bulunan 7,5 tonluk köprülü vinçlerle ve 8 m. tavan yüksekliği ile istenilen büyük çaplarda kıvrım yapılmaktadır.

Silindir parçaların dışında her türlü koniklerin, dirseklerin, yayların ve oval parçaların kıvrılması tecrübeli personelimiz tarafından istenilen ölçülerde gerçekleştirilir.

Kıvrılacak parçaların açınım boylarının ve şekillerinin çıkartılması, projelerin incelenmesi ve belirlenmesi, kıvrım yapıldıktan sonra da ölçü, dairesellik, radius ve ovallik gibi kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Açınımı çıkarılan parçaların isteğe bağlı olarak malzeme temini ve kesimleri yapılabilmektedir.

İmalat sanayinde ve endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan sac malzemelerin, silindir parçaların, koniklerin, adaptörlerin, dirseklerin, yayların, boruların vb. parçaların bükümü gerçekleştirilir.

 

Kaynaklı İmalat

1991 yılında başladığımız tank ve basınçlı kap imalatına teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek gerekli olan tezgah ve iş gücünü bünyemize takviye ederek;

İmalatlarımızı kalitesini ve çeşitliliğini geliştirmeye devam ediyoruz.

Gemi sektörü, imalat sektörü, kimya sektörü, ısıtma ve soğutma sektörü, inşaat sektörü ve enerji sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya ve çözüm ortağı haline gelmiş bulunuyoruz.